Бенюк Богдан Михайлович – Народний артист України, кіноактор, актор Київського національного українського академічного драматичного театру ім. І. Франка, професор кафедри.

Акторську кар’єру Бенюк почав в 1975 році на другому курсі інституту, зігравши в картині відомого режисера і актора Леоніда Бикова «Ати-бати, йшли солдати». Першу театральну роль отримав в 1977 році.

З 1980-го і по сьогоднішній день – актор Київського національного українського академічного драматичного театру ім. І.Франка. Серед театральных ролей Бенюка — Калитка («Сто тисяч» І.Карпенко-Карого), Щирий («Момент» В.Винниченка), Бегемот («Майстер і Маргарита» М.Булгакова), Юркович («Талан» М.Старицкого), Цахес («Крошка Цахес» Е.Гофмана), Швейк («Швейк» по Я.Гашеку).

Він знявся у понад 50 картинах: «Ати-бати, йшли солдати» (1976), «Женские радости и печали» (1982), «Дама с попугаем» (1988), «Капитан Крокус» (1991), «Голод-33″ (1991), «Золотой цыпленок» (1993), «Чорна Рада» (2000) та ін.

Викладає дисципліни: «Майстерність актора», «Режисура». Художній керівник першого курсу заочного відділення.