Бабченко Яніна Юріївна – асистент.

Після закінчення бакалаврату в 2013 році, отримавши диплом «режисера  драматичн ого театру», вступила в Київський національний університет культури і мистецтв на магістратуру, і в 2014 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю фахівцем агенції творчо-виробничих професій продюсерського центру в «Наці«театральне мистецтво» та здобула кваліфікацію магістра театрального мистецтва.

З 2012 по 2013 рік працювала на національній кіностудії художніх  фільмів ім. О. Довженка».

З 2013 по 2014 рік працювала режисером художньо-творчого відділу Київського національного університету культури і мистецтв.

З 2014 року працює в театрі «Гайдамаки ХХІ ст.» на посаді режисер театру.

З 2014 року працює асистентом кафедри режисури і майстерності актора (зараз за сумісництвом), так як в 2014 році зарахована до аспірантури Київського національного університету культури і мистецтв  з відривом від виробництва за спеціалізацією «Мистецтвознавство».