Бойко Тетяна Антонівна – кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник, доцент кафедри режисури та майстерності актора.

Член Національної спілки театральних діячів України.

2003 року закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.К. Карпенка-Карого, отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Театральне мистецтво” та здобула кваліфікацію театрознавця. З 2004 року працювала у Національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса на посаді вченого секретаря (2004-2006 рр.), згодом на посаді – старшого наукового співробітника (2007-2017 рр.). Як дослідник цікавиться багатьма питаннями режисерської та акторської творчості, тяжіє до розгляду історико-теоретичних аспектів. Наукові результати оприлюднені у провідних фахових виданнях.

2010 року захистила дисертацію “Образ-маска та сценічний гротеск в акторській творчості Йосипа Гірняка 1922-1933 рр.” на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства за спеціальністю 17.00.02 – “Театральне мистецтво”.

Викладає дисципліни: “Історія режисури”, “Теорія драми”, “Історія мистецтв”, “Театральні системи та творчі методи режисури та акторського мистецтва ХХ-ХХІ ст.”.