ІСТОРІЯ КАФЕДРИ

Кафедра режисури естради та масових свят (до 1997 року – кафедра режисури театралізованих вистав та масових свят) заснована у вересні 1972 року.

Естрада – мистецтво актуальне, гостросучасне; мистецтво, яке постійно потребує змін. Так і кафедра, яка виховує митців сучасної естради, завжди йде в ногу з часом. Тому у різні роки на кафедрі викладали провідні майстри естрадного та театрального мистецтва України.

На даний момент, це єдина кафедра в Україні, яка готує майбутніх універсальних фахівців у галузі шоу-індустрії; режисерів та сценаристів сучасних сценічних форм, режисерів естрадних концертів, режисерів-постановників телевізійних шоу-проектів, режисерів та сценаристів конкурсів та фестивалів, режисерів масових свят та карнавалів, артистів-виконавців окремих номерів різних жанрів естрадного мистецтва

Сьогодні кафедру очолює провідний сучасний режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор Світлана Миколаївна Деркач.

Кафедра режисури естради та масових свят – це креативна сучасна режисерська лабораторія в Україні, сцена для перших режисерських та акторських робіт де свої вміння та навички студенти кафедри перевіряють на практиці, в реальних умовах роботи на кращих сценічних майданчиках країни.

Під час навчання студенти освоюють новітні технології режисури сучасних сценічних форм, мистецьких арт-проектів, шоу-програм, креативних перформансів, концертів; оволодівають мистецтвом акторської гри, сценарної майстерності, вокалу, хореографії, пластики, сценічного руху та мовлення; навчаються звукорежисурі, мистецтву сценографії, відео монтажу та відео дизайну,  майстерності гриму; дізнаються як вміло розвивати мистецтво в собі і себе в мистецтві.

Кафедра режисури естради та масових свят – це місце для творчих людей, які мріють в майбутньому працювати на одній сцені з зірками українського та світового шоу-бізнесу.

Кафедра режисури естради та масових свят – це висока фахова підготовка та незабутні моменти студентського життя, адже саме тут навчання є розвагою, а розвага – навчанням.

НАВЧАННЯ

МРІЄШ ПРО ЗОРЯНЕ ЖИТТЯ?

Мрієш про вражаючі шоу-програми, грандіозні телевізійні проекти, яскраві концерти та унікальні арт-івенти?

Мрієш про співпрацю з зірками українського та світового шоу-бізнесу, що може початися саме зараз?

Мрієш про незабутнє студентське життя, в якому навчання є розвагою, а розвага – навчанням?

Тоді Тобі до нас – на Кафедру режисури естради та масових свят !!!

Тоді Тобі на REMS !!!

ДИСЦИПЛІНИ

Перелік предметів, які вивчають студенти:

• Режисура естради та масових свят
  • Майстерність артиста естради
  • Сценарна майстерність
  • Сценічний рух
  • Танець
  • Вокал
  • Стиль та візаж
  • Сценічне мовлення
  • Аудіовізуальні системи в сценічному мистецтві